Auto & Tek – Lajmi.net

Aktuale

Makinat e kompanisë Mercedes që do ua “heqin trurin”

Marka e Mercedes Benz është sinonim me klasiken, elegancën, si dhe luksozen....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Keni qenë duke e mbushur smartfonin tuaj gabim gjatë gjithë kohës

Bateritë tona të smartfonëve mund të cilësohen si 'të këqija' sepse mezi zgjasin një ditë....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Mercedes lanson makinën e parë në 2019-ën për Formula 1, ja si do duket

"2018 ishte një vit i madh, por ndjej se 2019 mund të jetë edhe më i mirë", pati thënë Hamilton....

13 February, 2019 Lexo më shumë

“Rrëshqitja” e radhës nga Facebook, alarmon të gjithë përdoruesit

Facebook është padyshim platforma më e popullarizuar e rrjeteve sociale në botë, e përdorur nga përdoruesit e rinj e të moshuar....

13 February, 2019 Lexo më shumë

Smartfoni më i ‘bukur’ ndonjëherë, ja disa fotografi të tij

Kompania Oppo lansoi smartfonin 'Find X' qershorin e kaluar, i cili bëri bujë në internet në sajë të dizajnit mahnitës të pajisjes....

13 February, 2019 Lexo më shumë

Gjermanët po i hedhin në mbeturina makinat e tyre dizel, ja arsyeja

Për shkak të ndalimit të përdorimit të automjeteve me motorë dizelë, pronarët e automjeteve me naftë në qytetet kryesore gjermane po bëjnë përpjekje se si të shpëtojnë prej tyre....

12 February, 2019 Lexo më shumë

Performancat e “tmerrshme” të kamerës ‘selfie’ të Galaxy S10, i bën konkurrencë edhe iPhone XS

Telefoni i mençur i kompanisë gjigante Samsung është vetëm disa ditë larg lansimit, ndërkaq burime të reja kanë bërë të ditur se do të jetë i pajisur me një super 'selfie' kamera. ...

11 February, 2019 Lexo më shumë

‘AirPod 2’ me dizajn të ri, zbulohet data e lansimit të tyre

Apple thuhet se po punon në një palë të re të kufjeve pa tel për të zëvendësuar AirPod-ët e vitit 2016....

11 February, 2019 Lexo më shumë

Google zbulon kërkimet më popullore në platformë, në prag të Shën Valentinit

Me Ditën e Shën Valentinit në prag, Google po zbulon disa nga rezultatet më popullore që përdoruesit kanë kërkuar që të përgatitet për ditën e madhe....

11 February, 2019 Lexo më shumë

Veturat më të dështuara nga viti 2000 e deri më sot

Ekziston një shkollë e mendimit se nuk ka ndonjë koncept të tillë si "veturë e keqe"....

11 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO