Auto – Lajmi.net

Aktuale

Këto janë veturat më të shtrenjta në botë

Super-veturat janë vështirë të përballueshme financiarisht për një shumicë prej nesh....

7 February, 2019 Lexo më shumë

Volkswagen prezanton Passatin e ridizajnuar

Kompania gjermane prodhuese e makinave ka lansuar fotot dhe detajet teknike të Passat-it të rimodeluar për tregun evropian. ...

7 February, 2019 Lexo më shumë

Nuk keni para për ta blerë këtë Porsche? ‘Ndërtojeni’ atë me vetëm 25 euro

Porsche-t e tipit 911 R megjithëse nuk konkurrojnë dot me makinat aktuale në treg për nga përformanca, ato ende kanë çmime të larta....

6 February, 2019 Lexo më shumë

Lansohet Bugatti i parë i modelit Chiron, ja disa fotografi të tij

Ka qenë pothuajse një vit që kur Bugatti shfaqi Sportin Chiron në garën e Gjenevës 2018....

5 February, 2019 Lexo më shumë

Lansohet BMW M850i ‘First Edition’, ja disa fotografi të tij

Dëshironi të jeni një nga të parët në rrethin tuaj që sjellni në shtëpi një 'Coupe' të re BMW të serisë 8?...

4 February, 2019 Lexo më shumë

McLaren-i më i shpejtë në botë, arrin shpejtësinë 100 km/h për 2 sekonda

Një McLaren i modifikuar i tipit 720S arriti të kalojë 402 metra në vetëm 9.18 sekonda....

3 February, 2019 Lexo më shumë

Brenda një McLaren-i: Videoja tregon momentin kur makina kap 347 km/h

Jo rrallë herë mund të vërehen në autoban makina që lëvizin me shpejtësi marramendëse....

31 January, 2019 Lexo më shumë

Metoda e thjeshtë për shkrirjen e akullit në xhamin e makinës brenda sekondave

Një person ka zbuluar një truk të thjeshtë për shkrirjen e akullit në xhamin e përparmë të makinës brenda sekondave. ...

30 January, 2019 Lexo më shumë

Gomat e Bugatti Veryon kushtojnë më shtrenjtë se makina juaj

Jo shumë kohë më parë, një person vendosi në shitje me një çmim prej 150.000 dollarësh gomat e një Bugatti Veryon në eBay. ...

30 January, 2019 Lexo më shumë

“Bisha” e re kineze, do të arrijë të prodhojë 800 kuajfuqi

'Motor Show'-i i Gjenevës është ekspozitë e automobilave në Evropë....

29 January, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO