Entertainment – Lajmi.net

17 February, 2019

Arta Bajrami përlot me foton që ka zgjedhur ta uroj Kosovën për ditëlindje

Arta Bajrami e ka uruar 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës me një foto të

17 February, 2019

Atletet që Luana Vjollca i mbathi gjatë koncertit në Zvicër kapin një shifër të lartë

Luana Vjollca ka shpenzuar shumë për t'i blerë një palë atlete.

17 February, 2019

Aktori shqiptar uron 11 vjetorin e Pavarësisë me këtë foto të Adem Jasharit

Me këtë foto të Adem Jasharit, aktori shqiptar ka zgjedhur ta uroj Kosovën për ditëlindjen

17 February, 2019

Motrat Muçaj më elegante se kurrë në këtë natë festive

Është duke u mbajtur një koncert privat për nder të Pavarësisë së Kosovës i cili

17 February, 2019

Leonora Jakupi në koncertin e Elvana Gjatës, publikon pak nga atmosfera

Këngëtarja Leonora Jakupi është duke marrë pjesë në koncertin që e riktheu Elvana Gjatën në

17 February, 2019

Kështu po duket Agnesa Vuthaj në koncertin për nder të Pavarësisë 

Agnesa Vuthaj po merr pjesë në koncertin privat të organizuar për 11 vjetorin e Pavarësisë

17 February, 2019

Enca e konsideron Kosovën shtëpi të dytë, shikojeni çfarë tha për këtë 11 vjetor

Enca Haxhia ka për të thënë diçka për këtë 11 vjetor.

17 February, 2019

Elvana Gjata zbulon surprizën për fansat

Elvana Gjata po rikthehet fuqishëm.

17 February, 2019

Unikkatil me rastin e Pavarësisë: Nanës time të dytë, Kosovës, iu kanë zgjidhë zinxhirët

Unikkatil e ka uruar Kosovën nëpërmjet një fotografie të postuar.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO