ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

Enca e konsideron Kosovën shtëpi të dytë, shikojeni çfarë tha për këtë 11 vjetor

Enca Haxhia ka për të thënë diçka për këtë 11 vjetor....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Elvana Gjata zbulon surprizën për fansat

Elvana Gjata po rikthehet fuqishëm....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Unikkatil me rastin e Pavarësisë: Nanës time të dytë, Kosovës, iu kanë zgjidhë zinxhirët

Unikkatil e ka uruar Kosovën nëpërmjet një fotografie të postuar....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Elvana Gjata rikthehet në skenë, vishet me ngjyrat e flamurit për koncertin e Pavarësisë

Elvana Gjata është rikthyer me koncert, edhe atë në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Gold AG feston krah mikut të Kosovës, William Walker

Reperi Arian Agushi, Gold AG po feston krah mikut të Kosovës, William Walker....

17 February, 2019 Lexo më shumë

S4MM uron Kosovën për 11 vjetorin e Pavarësisë

Reperi tetovar, S4MM e ka uruar Kosovën për ditëlindjen e 11-të të saj....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Ana Kabashi: Në Preshevë nuk na lanë me vendosë flamurin e Kosovës

Ana Kabashi ka shprehur zhgënjimin e saj nëpërmjet një postimi në Instagram....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Luana në Zvicër: Më bukur se kaq nuk do ta festoja Pavarësinë e Kosovës

Luana Vjollca mbrëmë e ka mbajtur një koncert në Zvicër atje edhe ku e ka pritur ditëlindjen e 11-të të shtetit të Kosovës....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Yllka Kuqi uron për 11 vjet shtet me këtë foto të veçantë

Yllka Kuqi e ka zgjedhur një foto të veçantë për të uruar me rastin e 11 vjetorit të Pavarësisë....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Edona Llalloshi uron Pavarësinë me dy flamujt, shtetëror dhe atë kombëtar

Edona Llalloshi ka uruar për Pavarësinë e Kosovës me një foto të veçantë....

17 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO