Fun – Lajmi.net

Aktuale

Bëhuni gati për një tjetër fenomen qiellor

Ju do të keni mundësinë të shijoni një pamje mahnitëse këtë javë, pasi ‘super snow moon’ e rrallë do shfaqet në qiell gjatë natës....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Horoskopi ditor

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Ky mashkull është në profil apo përballë? Zgjedhja që bëni tregon sekrete për karakterin

Të gjithë njerëzit kanë zakonet e tyre: disa kafshojnë thonjtë kur janë të stresuar, disa janë gjithmonë vonë. ...

16 February, 2019 Lexo më shumë

Provoi t’i vidhte telefonin, hajduti e pëson keq nga gruaja

Videoja tregon momentin e pazakontë kur një pasagjere e autobusit lufton kundër një tjetër pasagjeri, që provoi t’ia vjedhë telefonin....

16 February, 2019 Lexo më shumë

Mësuesja bëri marrëdhënie me nxënësin e saj një muaj pasi nisi punën

Chelsie Leroy, 23 vjeçe, po akuzohet se ka pasur marrëdhënie seksuale të paktën dy herë në Shkollën e Mesme “Southwest” të Barry Country, Missouri, SHBA....

16 February, 2019 Lexo më shumë

A më mirë të tradhtosh apo të të tradhtojnë? Përgjigjet shkenca

Ndërsa jeni tradhtuar nga partneri juaj, mund të jetë e kuptueshme se sa të vështirë e keni të shihni anët e shndritshme të të gjithë situatës që ngjan e dhimbshme dhe pak poshtëruese, por tani mund të përfitoni nga dijet që keni marrë dhe të ngriheni në këtë fitore morali. ...

16 February, 2019 Lexo më shumë

Horoskopi sot, 16 shkurt 2019

Parashikimi i yjeve sot...

16 February, 2019 Lexo më shumë

Kështu reagon çdo shenjë e horoskopit ndaj tradhëtisë

Çdokush e sheh tradhëtinë sipas këndvështrimit të vet. ...

15 February, 2019 Lexo më shumë

Viçi lind me dy koka

Kjo foto tregon viçin e lindur me dy koka, katër sy dhe dy gojë. Ngjarja ka ndodhur në 7 Shkurt në veri të Himachal Pradesh, Indi....

15 February, 2019 Lexo më shumë

“Fluturimi i ferrit”, tmerrohen pasagjerët në aeroplan

Pesë persona pësuan lëndime për shkak të turbulencave të forta në ajër gjatë fluturimit nga Uashingtoni në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. ...

15 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO