Argëtim – Lajmi.net

Aktuale

Zgjidh syzet ideale sipas formës së fytyrës

Është shumë e thjeshtë të gjesh një palë syze si sy maceje dhe të vendosësh menjëherë se janë më të mirat për ty, sepse janë në modë. Por fatkeqësisht, të zgjedhësh syzet e duhura është një punë më e komplikuar se sa “të gjesh syrin e maces”....

13 February, 2019 Lexo më shumë

Gabimet që asnjëherë gratë nuk duhet bërë me të brendshmet

Duhet të shmanget përdorimi i të brendshmeve dy ditë rresht, veshja e tangave si dhe përdorimi i detergjentit të parfumuar për të larë të brendshmet: mund të duken detaje të parëndësishme, por në realitet këto zakone të gabuara mund të shkaktojnë infeksione serioze....

13 February, 2019 Lexo më shumë

Gruaja rruan këmbët në mes të trafikut

Ajo u pa në anën e pasme të një motoçikletë në një rrugë të bllokuar nga trafiku në Majemi, me një brisk në dorë. ...

12 February, 2019 Lexo më shumë

Galeria e iluzioneve optike që zbulon nëse keni mendjen e pistë

Nga një patate fallale në biftek, këto fotografi do të zbulojnë nëse keni një mendje të pistë....

11 February, 2019 Lexo më shumë

Lajm i keq për kamarierët, mund të mbesin pa punë

Vendet e punës me përparimin e teknologjisë, janë shkurtuar dhe procese dikur të realizuara nga njerëzit sot realizohen nga makineritë....

10 February, 2019 Lexo më shumë

Nga bari në vaj ulliri: Ekspertët tregojnë truqet se si t’i largoni njollat në rroba

Nuk ka asgjë më të lodhshme sesa të merreni me njollat që kërkojnë pastrim me orë të tëra....

10 February, 2019 Lexo më shumë

Ky djalë provoi të lëshohet nëpër kulm, por diçka shkoi fort keq

Ky djalë gjenial jeton në Finlandë, ndërsa ka vendosur të lëshohet me snouboard në kulm, ende i përgjumshëm....

10 February, 2019 Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e sotme

Lexojeni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme. ...

7 February, 2019 Lexo më shumë

HBO lanson 14 fotografi nga sezoni final i ‘Game of Thrones’

Yjet e telenovelës amerikane Game Of Thrones janë duke u përgatitur për sezonin e fundit të shfaqjes së tyre....

6 February, 2019 Lexo më shumë

Metoda e mjekut nga Harvardi, iu vë në gjumë për 1 minutë

Njerëzit në gjithë botën garantojnë që ka sukses që në përpjekjen e parë!...

6 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO