Kuriozitete – Lajmi.net

Aktuale

Provoi t’i vidhte telefonin, hajduti e pëson keq nga gruaja

Videoja tregon momentin e pazakontë kur një pasagjere e autobusit lufton kundër një tjetër pasagjeri, që provoi t’ia vjedhë telefonin....

16 February, 2019 Lexo më shumë

Kështu reagon çdo shenjë e horoskopit ndaj tradhëtisë

Çdokush e sheh tradhëtinë sipas këndvështrimit të vet. ...

15 February, 2019 Lexo më shumë

Viçi lind me dy koka

Kjo foto tregon viçin e lindur me dy koka, katër sy dhe dy gojë. Ngjarja ka ndodhur në 7 Shkurt në veri të Himachal Pradesh, Indi....

15 February, 2019 Lexo më shumë

Festa e Shën Valentinit zgjat tre ditë: 13, 14 dhe 15 shkurt

Shkurti është muaji i dashurisë, festohet gjithandej dashuria por data 14 nuk është e vetmja që festohet. Të dashuruarit e nisin që në datën 13 shkurt për ta mbyllur në 15-të. Pse tre data?...

15 February, 2019 Lexo më shumë

Momenti kur aeroplani hyn në mes të stuhisë

Ky është momenti i pabesueshëm kur pilotët e një avioni fluturuan drejt e në qendër të stuhisë ‘Matthew’. Kapiteni Tim Gallagher, që ka shumë përvojë në fluturimet në mot të rrezikshëm si pilot....

14 February, 2019 Lexo më shumë

7-vjeçari më i shpejtë në botë, i kaloi 100 m për 13 sekonda

Rudolph, 7-vjeçar, tashmë është krahasuar me Usain Bolt për shpejtësinë e tij në pistë....

14 February, 2019 Lexo më shumë

E pazakontë: Deveja tërheq makinën në mes të borës

Një video e çuditshme që tregon një deve duke nxjerrë një makinë nga bora në një rrugë ruse po bën xhiron në mediat sociale....

14 February, 2019 Lexo më shumë

E rrallë: Lindin dy viça me dy koka në Indi, po i konsiderojnë perëndi

Dy viça me dy koka kanë lindur në Indi, për shkak të mutacioneve gjenetike, vetëm disa ditë larg njëri-tjetrit. ...

14 February, 2019 Lexo më shumë

Gruaja rrahë keq hajdutin, pasi ia vodhi telefonin

Videoja tregon momentin e pazakontë kur një pasagjere e autobusit lufton kundër një tjetër pasagjeri, që provoi t'ia vjedhë telefonin....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Personi gjen gjarprin 1.5 metra të gjatë në këpucët e tij

Një burrë nga India iu nevojit të thërriste një ekspert zvarranikësh për ndihmë kur zbuloi se një gjarpër prej 1.5 metrash po qëndronte brenda këpucës së tij....

14 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO