LoveSex – Lajmi.net

Aktuale

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë....

10 February, 2019 Lexo më shumë

Kremi i ri që do të zëvendësojë viagrën, funksionon brenda 5 minutave

Futura Medical beson se Eroxon do t'u lejojë çifteve të kenë seks spontan....

10 February, 2019 Lexo më shumë

Pozicioni i ri intim për Shën Valentin, po iu rekomandohet të gjitha çifteve

Po provoni një pozicion të ri seksual për ditën e Shën Valentinit? Pozicioni 'sanduiç' mund t'iu ndihmojë....

10 February, 2019 Lexo më shumë

Faktori që përmirëson ndjeshëm jetën seksuale

Studimi u përqëndrua në 244 gra të moshave nga 18 deri në 30 vjeç. ...

6 February, 2019 Lexo më shumë

Femrat e arrijnë kulmin e kënaqësisë seksuale në këtë moshë

Kënaqësia që përftojmë nga seksi është një nga çështjet më të diskutuara por edhe të rëndësishme kur vjen puna te kjo temë....

5 February, 2019 Lexo më shumë

Probleme me ereksionin? Merreni këtë vitaminë patjetër

Kjo vitaminë përmirëson performancën tuaj të penisit dhe qëndrueshmërinë seksuale....

5 February, 2019 Lexo më shumë

Mashkulli tregon pozicionet seksuale që i ndihmuan atij të zgjasë shumë në shtrat

Ejakulimi i hershëm prekë miliona meshkuj përreth globit. Por, më poshtë mund të gjeni pozicionet që u ndihmojnë meshkujve të zgjasin më shumë. ...

4 February, 2019 Lexo më shumë

Përse meshkujt që jetojnë më në qendër të qytetit kanë më shumë probleme me ereksionin

Meshkujt që jetojnë në rrugët kryesore të qytetit kanë më shumë gjasa të kenë vështirësi në ereksion për shkak të ekspozimit ndaj ndotjes, sugjeron një studim....

4 February, 2019 Lexo më shumë

Meshkujt tregojnë 4 fjalët që urrejnë t’i dëgjojnë gjatë aktit intim

Keni vështirësi të përdorni fjalë që mund të ndezin partnerin tuaj? Më poshtë gjeni fjalët që meshkujt urrejnë të dëgjojnë gjatë aktit intim....

3 February, 2019 Lexo më shumë

E pabesueshme: Këto janë sëmundjet që mund t’i shëroni përmes aktit intim

Përshtypja e parë kur bëhet fjalë për marrëdhënie seksuale për shumicën prej nesh konsiston në kënaqësi. ...

3 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO