Basketboll – Lajmi.net

Aktuale

Paul George në formë të jashtëzakonshme, këto janë statistikat e tij

Ylli i Oklahoma City Thunder, Paul George po kalon në formën më të mirë në karrierë....

10 February, 2019 Lexo më shumë

Oklahoma bën rikthim të ‘çmendur’ ndaj Houston

Një duel i jashtëzakonshëm është zhvilluar mbrëmë mes Oklahoma City Thunder dhe Houston Rockets....

10 February, 2019 Lexo më shumë

Pas lëndimit, John Wall merr një vendim të madh

Ylli i NBA, John Wall ka pësuar një lëndim të madh që do ta mbajë për 12 muaj larg parketit....

9 February, 2019 Lexo më shumë

Befason Doncic: Është më e lehtë në NBA sesa në Evropë

Një nga befasitë më të mira të NBA këtë sezon, Luka Doncic, ka bërë një deklaratë interesante....

9 February, 2019 Lexo më shumë

KB Prishtina: Sukseset i vazhdojmë me trajnerin Damir Mulaomerovic

Damir Mulaomerovic do të mbetet trajneri i Z Mobile Prishtinës....

9 February, 2019 Lexo më shumë

(REKORD) 14 transferime ndodhën në ditën e fundit të transferimeve në NBA

14 transferime në total janë kryer në ditën e fundit të transferimeve në NBA, që ndryshe përkthehet si më së shumti gjatë 30 viteve të fundit....

8 February, 2019 Lexo më shumë

Prishtina që shkroi historinë po ‘shpërbëhet’ – Largohet edhe trajneri Mulaomerovic

Z Mobile Prishtina të mërkurën e kësaj jave shënoi një nga sukseset më të mëdha në histori të klubit....

8 February, 2019 Lexo më shumë

ZYRTARE: KB Prishtinës i largohen dy prej basketbollistëve kryesorë

Z Mobile Prishtina të mërkurën e kësaj jave shënoi një nga sukseset më të mëdha në histori të klubit....

8 February, 2019 Lexo më shumë

Carmelo Anthony në radarin e Lakers

Skuadrat e NBA janë duke kryer lëvizjet e tyre në afatin e transferimeve, dhe një nga skuadrat më aktive është ajo e Los Angeles Lakers. ...

7 February, 2019 Lexo më shumë

A po ndërhyn LeBron në transferimet e Lakers? Ja çfarë thotë lojtari

Afati i transferimeve në NBA po vazhdon, dhe skuadra e Lakers po kryen lëvizjet e saj....

7 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO