Bundesliga – Lajmi.net

Aktuale

Formacionet zyrtare: Augsburg – Bayern Munich

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Augsburg – Bayern Munich....

15 February, 2019 Lexo më shumë

Unai Emery gjen zëvendësuesin e Mesut Ozil

Duket se Unai Emery dhe Mesut Ozil nuk e kanë ndërmend të përmirësojnë raportet e tyre....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Bayern Munich merr lajmin e madh para ndeshjes me Liverpool

Tifozët dhe trajneri i Bayern Munich kanë pranuar një lajm tejet të gëzueshëm para ndeshjes me Liverpool....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Bayern Munich heq dorë nga transferimi i yllit të madh

Bayern Munich duket se ka hequr dorë nga Adrien Rabiot....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Rashica në siklet, i duhet të zgjedh mes Ronaldos dhe Messit

Milot Rashica po kalon momente të jashtëzakonshme te Werder Bremen....

13 February, 2019 Lexo më shumë

Kur Guardiola kërkonte transferimin e yllit të Liverpool te Bayern Munich

Ylli i Liverpoolit, Sadio Mane, ka thënë se Pep Guardiola ka qenë i interesuar për shërbimet e tij, derisa spanjolli drejtonte Bayern Munich....

13 February, 2019 Lexo më shumë

David Alaba komenton lëvizjet e fundit të Bayern

Mbrojtësi i majtë i Bayern Munich, David Alaba ka komentuar lëvizjet e fundit të skuadrës së tij....

11 February, 2019 Lexo më shumë

Rashica përsëri justifikon besimin e trajnerit, zë një vend në formacionin e javës në Bundesliga

Milot Rashica ka pasur një paraqitje të jashtëzakonshme me Werder Bremen këtë fundjavë....

11 February, 2019 Lexo më shumë

Bayern Munich po e kompleton transferimin e mesfushorit

Bayern Munich është shumë afër që ta sigurojë transferimin e parë për sezonin e ri....

11 February, 2019 Lexo më shumë

Milot Rashica deklarohet pas lëndimit të pësuar

Milot Rashica është deklaruar pas fitores së Werder Bremenit....

10 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO