La Liga – Lajmi.net

Aktuale

Hazard apo Neymar, Real Madrid ka vendosur se cilin ta transferojë

Real Madrid po përgatitet që të bëjë një transferim të madh në afatin e verës....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Jordi Alaba ka një lajm të hidhur për Barcelonën

Barcelona mund të mbetet pa Jordi Alban....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Rabiot ka vendosur se ku do të transferohet

Adrien Rabiot duket se ka gjetur skuadrën e re....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Courtois tregon pse Real Madrid humbi ndeshjen ndaj Gironas

Real Madrid ka pësuar një humbje befasuese nga skuadra e Gironas....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Real Madrid 1:2 Girona, notat e lojtarëve

Real Madrid është befasur nga skuadra e Gironas, në xhiron e 24-të të La Liga....

17 February, 2019 Lexo më shumë

‘Përmbyset Bernabeu’ – Real Madrid lëshon fitoren nga duart kundër Gironas

Girona është përkujdesur për befasinë më të madhe të fundjavës në futbollin evropian....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Real Madrid futet në garë për yllin që shkëlqeu në Kupën e Botës

Qysh tani, Real Madrid është duke bërë gati lëvizjet për afatin kalimtar verorë....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Ylli i Atletico Madrid është objektivi kryesorë i Man City

Manchester City është kthyer përsëri për të menduar për repartin e mesfushës....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Bale tek Milan për 100 milionë?

Milan duket se është gati që të bëjë befasinë më të madhe në afatin e ardhshëm kalimtar....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Girona

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Girona....

17 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO