Lajme futbolli – Lajmi.net

Aktuale

Hadergjonaj po vjen – Uron 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovës

Florent Hadergjonaj ka dhënë një sinjal se ai do të paraqitet me Kosovën në vazhdim të karrierës së tij....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Aguero optimist: Man City mund të shkruajë historinë duke fituar gjithçka

Sulmuesi i Manchester City, Sergio Aguero është shprehur tejet optimist për pjesën e mbetur të sezonit....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Real Madrid 1:2 Girona, notat e lojtarëve

Real Madrid është befasur nga skuadra e Gironas, në xhiron e 24-të të La Liga....

17 February, 2019 Lexo më shumë

‘Përmbyset Bernabeu’ – Real Madrid lëshon fitoren nga duart kundër Gironas

Girona është përkujdesur për befasinë më të madhe të fundjavës në futbollin evropian....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Man Utd me ofertë 100 milionëshe për Koulibaly

Manchester United po përgatit një ofertë të papërmbajtshme për qendër mbrojtësin e Napolit....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Emre Can tregon se si po përmirësohet tek Juventus

Emre Can ka komentuar së fundmi jetën e tij tek Juventus, dhe si ai po përmirësohet në Torino....

17 February, 2019 Lexo më shumë

I shumëkërkuari Zaniolo tregon dëshirën për të ardhmen

Nicolo Zaniolo është ylli premtues i Romas që po kërkohet nga gjigantët e futbollit evropian....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Real Madrid futet në garë për yllin që shkëlqeu në Kupën e Botës

Qysh tani, Real Madrid është duke bërë gati lëvizjet për afatin kalimtar verorë....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Ylli i Atletico Madrid është objektivi kryesorë i Man City

Manchester City është kthyer përsëri për të menduar për repartin e mesfushës....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Juventus bën një hap të madh në bisedimet me De Ligt

Gjiganti i Serie A, Juventus, ka bërë një hap shumë të madh në bisedimet me yllin e Ajax, Matthijs De Ligt....

17 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO