Liga e Kampionëve – Lajmi.net

Aktuale

Robertson pret shumë nga skuadra e tij në ndeshjen kundër Bayern

Andy Robertson është tejet i gatshëm për sfidën që skuadra e tij e luan kundër Bayern Munich....

15 February, 2019 Lexo më shumë

Ky ishte veprimi i parë i Pogbas në zhveshtore pas kartonit të kuq ndaj PSG-së

Paul Pogba u ka kërkuar falje shokëve të skuadrës pas kartonit të dytë të verdhë në humbjen e Manchester United nga PSG në Ligën e Kampionëve....

15 February, 2019 Lexo më shumë

Bayern Munich merr lajmin e madh para ndeshjes me Liverpool

Tifozët dhe trajneri i Bayern Munich kanë pranuar një lajm tejet të gëzueshëm para ndeshjes me Liverpool....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Favoriti mes Bayern dhe Liverpool – Kjo është përgjigja e Klopp

Ndeshja e madhe ndërmjet Bayern Munich dhe Liverpool po  afron....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Ramosin po e pret ‘ferri’

UEFA është duke e hetuar Sergio Ramosin për kartonin e verdhë që e mori mbrëmë....

14 February, 2019 Lexo më shumë

UEFA publikon formacionin e javës në Ligën e Kampionëve, ka një befasi të madhe

UEFA ka publikuar formacionin e javës për katër ndeshjet e para të zhvilluar në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve....

14 February, 2019 Lexo më shumë

‘Mashtrimi’ i njëjtë, kundër skuadrës së njëjtë, në stadiumin e njëjtë

Sergio Ramos do të mungojë në ndeshjen e dytë kthyese të Ligës së Kampionëve që Real Madrid e zhvillon në ‘Santiago Bernabeu’ kundër Ajax....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Kjo iu ka ikur: Shikoni si i festoi Neymar golat e PSG-së kundër Man Utd

Paris Saint Germian me një këmbë ka kaluar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, pas fitores 0-2 ndaj Manchester United në ‘Old Trafford’....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Ramos do të dënohet me dy ndeshje, e pranon se bëri veprim ‘skandaloz’ ndaj Ajax

Sergio Ramos mund të përballet me një ndalim dy ndeshjeve, pasi ka pranuar se e ka kërkuar ndëshkimin me karton të verdh ndaj Ajaxit....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Vinicius si ‘Ronaldo’, së paku jashtë fushave

Futbollisti i Real Madridit, Vinicius Junior, ka zëvendësuar Cristiano Ronaldon në fotografimet tradicionale që portugezi bënte sezonin e kaluar para ndeshjeve të Ligës së Kampionëve në fazën e eliminimit direkt....

14 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO