Premier League – Lajmi.net

Aktuale

Man Utd me super transferim nga rivali i Premierligës

Manchester United po e kërkon transferimin e një mesfushori për sezonin e ri....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Mirupafshim Lukaku, Man Utd e ka gjetur zëvendësuesin e tij

Manchester United po i ndanë rrugët me Romelu Lukakun....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Nuk qëndron Solskajer, Man Utd e ka gjetur trajnerin e ri

Manchester United duket se po kërkon një trajner të ri....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Scholes ka një këshillë për Man Utd – Përmendet Solskjaer

Legjendae Manchester United, Paul Scholes, ka dhënë një këshillë për ish skuadrën e tij....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Wijnaldum: Liverpool mund ta fitojë Premierligën dhe Ligën e Kampionëve

Mesfushori i Liverpool, Gini Wijnaldum është shprehur optimist për sezonin e Liverpool....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Aguero optimist: Man City mund të shkruajë historinë duke fituar gjithçka

Sulmuesi i Manchester City, Sergio Aguero është shprehur tejet optimist për pjesën e mbetur të sezonit....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Man Utd me ofertë 100 milionëshe për Koulibaly

Manchester United po përgatit një ofertë të papërmbajtshme për qendër mbrojtësin e Napolit....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Ylli i Atletico Madrid është objektivi kryesorë i Man City

Manchester City është kthyer përsëri për të menduar për repartin e mesfushës....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Alexis Sanchez: Atmosfera nën Mourinhon nuk ishte e shëndetshme

Alexis Sanchez ka komentuar së fundmi ish trajnerin e tij, Jose Mourinho....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Vdekja e Emiliano Sala: Cardiff ka një kërkesë për skuadrat e Premierligës

Gjatë muajit të kaluar, bota e futbollit është shokuar me vdekjen e futbollistit Emiliano Sala....

17 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO