Serie A – Lajmi.net

Aktuale

Formacionet zyrtare: Inter – Sampdoria

Janë publikuar formacionet zyrtare të Interit dhe Sampdorias....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Ronaldo e do yllin e madh te Juventusi

Cristiano Ronaldo duket se ka filluar të mendojë për transferimet e reja te Juventus....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Milan me transferim befasues për sezonin e ri

Milan është shumë afër të bëjë një transferim befasues për sezonin e ri....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Di Francesco komenton Zaniolon – Ka një kërkesë të veçantë për të gjithë

Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco ka komentuar talentin premtues të skuadrës, Nicolo Zaniolo....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Man Utd me ofertë 100 milionëshe për Koulibaly

Manchester United po përgatit një ofertë të papërmbajtshme për qendër mbrojtësin e Napolit....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Emre Can tregon se si po përmirësohet tek Juventus

Emre Can ka komentuar së fundmi jetën e tij tek Juventus, dhe si ai po përmirësohet në Torino....

17 February, 2019 Lexo më shumë

I shumëkërkuari Zaniolo tregon dëshirën për të ardhmen

Nicolo Zaniolo është ylli premtues i Romas që po kërkohet nga gjigantët e futbollit evropian....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Juventus bën një hap të madh në bisedimet me De Ligt

Gjiganti i Serie A, Juventus, ka bërë një hap shumë të madh në bisedimet me yllin e Ajax, Matthijs De Ligt....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Bale tek Milan për 100 milionë?

Milan duket se është gati që të bëjë befasinë më të madhe në afatin e ardhshëm kalimtar....

17 February, 2019 Lexo më shumë

Gattuso: Piatek ‘jeton për të shënuar gola’

Gennaro Gattuso ka komentuar formën e jashtëzakonshme të Krzysztof Piatek, pasi lojtari shënoi  edhe në fitoren e fundit të Milan....

17 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO