Sporti Vendor – Lajmi.net

Aktuale

ZYRTARE: Drita e shkarkon trajnerin

Drita ka mbetur pa trajner....

11 February, 2019 Lexo më shumë

Mbyllet koha e rregullt në ndeshjen, Prishtina – Trepça’ 89

Ka përfunduar koha e rregullt në mes të Prishtinës dhe Trepçës’ 89....

10 February, 2019 Lexo më shumë

Akil Gjakova mbetet pa medalje, mposhtet nga Basile

Akil Gjakova ka dështuar që të fitojë medaljen e bronztë në Grand Slamin e Parisit. ...

9 February, 2019 Lexo më shumë

Akili mposhtet në gjysmëfinale, e kërkon të bronztën përmes ‘Repechage’

Akil Gjakova ka lëshuar mundësinë për të kaluar në finale të Grand Slamit të Parisit në kategorinë deri në 73 kilogramë....

9 February, 2019 Lexo më shumë

Distria i siguron medalje Kosovës në Paris, kualifikohet në finale

Distria Krasniqi është kualifikuar në finale të Grand Slamit të xhudos që po mbahet në Paris....

9 February, 2019 Lexo më shumë

Distria Krasniqi i bashkohet Akil Gjakovës në gjysmëfinale në Paris

Atë që e ka bërë pak minuta më parë Akil Gjakova, ka arritur ta bëjë edhe Distria Krasniqi....

9 February, 2019 Lexo më shumë

Akil Gjakova kalon në çerekfinale në Paris

Akil Gjakova ka siguruar çerekfinalen në Grand Slamin e Parisit....

9 February, 2019 Lexo më shumë

Nora Gjakova eliminohet nga Grand Slami i Parisit

Nora Gjakova është eliminuar nga Grand Slami i Parisit....

9 February, 2019 Lexo më shumë

Distria e nis furishëm, e fiton luftën e parë në Paris

Distria Krasniqi e ka nisur me fitore rrugëtimin drejt medaljes në Grand Slamin e Parisit....

9 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO