Të tjera – Lajmi.net

Aktuale

Miller: Joshua bëri ‘vetëvrasje’ që pranoi të ndeshet me mua

Jarrell Miller beson se në fitore shumë të lehtë ndaj kampionit të botës në peshat e rënda....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Shkaku i operimit të gabueshëm në Kosovë, sportisti operohet 39 herë në Francë

Një gabim gjatë operimit në Kosovë ka sjellë probleme të mëdha për hendbollistin kosovar, Shqipërim Limani. ...

13 February, 2019 Lexo më shumë

Njihuni me 6 vjeçarin që do ia thyej rekordin Usain Boltit

Usain Bolt mund ta humbet titullin si njeriu më i shpejtë në planet....

12 February, 2019 Lexo më shumë

Wilder vs Fury II po ndodh, marrëveshja do të mbyllet në 48 orët e ardhshme

Revanshi i një prej dueleve më të mëdha në historinë e boksit është afër që të konfirmohet....

11 February, 2019 Lexo më shumë

Joshua apo Whyte? Ja cili godet më fortë sipas kundërshtarit të përbashkët

Joseph Parker ka bërë të ditur se cili godet më fortë në mes të Anthony Joshua dhe Dillian Whyte....

11 February, 2019 Lexo më shumë

Trajneri Mulaomerovic publikon listën e Kosovës për ndeshjen e ardhshme

Trajneri i Përfaqësuesës së Kosovës në basketboll, Damir Mulaomerovic ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e ardhshme....

11 February, 2019 Lexo më shumë

E konfirmon Fury: Ja sa para ka dhuruar për të pastrehët

Mbrapa në kohë, në muajin dhjetor, Tyson Fury kishte premtuar para duelit me Deontay Wilder se të gjitha milionat e fituara nga meçi do t’i dhuronte për bamirësi....

10 February, 2019 Lexo më shumë

McGregor zgjedh kundërshtarin, dueli të zhvillohet më 11 maj

Conor McGregor dëshiron të rikthehet në oktogon për një tjetër duel....

10 February, 2019 Lexo më shumë

A ju kujtohet nokauti i Wilder ndaj Fury – Britaniku ka treguar për dëmet që ka pësuar nga goditja

Tyson Fury ka zbuluar disa fakte interesante nga nokauti që kishte pësuar në duelin me Deontay Wilder....

9 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO