Barazohet rezultati, realizon Kramaric

Kroacia ka arritur të barazojë shifrat me Kanadanë. Pas shumë tentimesh për të gjetur golin, kroatët e arritën. Po rridhte minuta e 36` kur Kramaric realizoi dhe barazoi shifrat në 1:1. Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin:  

Sport

27/11/2022 17:40

Kroacia ka arritur të barazojë shifrat me Kanadanë.

Pas shumë tentimesh për të gjetur golin, kroatët e arritën.

Po rridhte minuta e 36` kur Kramaric realizoi dhe barazoi shifrat në 1:1.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin: