Modelja dhe trajnerja e fitnesit banorja e radhës në “BBVK”

Sonte ka filluar spektakli më i madh i organizuar ndonjëherë në Kosovë. “Big Brother VIP Kosova”, ka hapur dyert sot për 14 banorë, shkruan lajmi.net. Banorët do të jenë brenda mureve të shtëpisë së “BBVK” për 100 ditë. Modelja dhe trajnerja e fitnesit, Juliana Nura, është banorja e parafundit e “BBVK”. Ndryshe, banorët kanë synimin…

ShowBiz

05/12/2022 23:59

Sonte ka filluar spektakli më i madh i organizuar ndonjëherë në Kosovë.

“Big Brother VIP Kosova”, ka hapur dyert sot për 14 banorë, shkruan lajmi.net.

Banorët do të jenë brenda mureve të shtëpisë së “BBVK” për 100 ditë.

Modelja dhe trajnerja e fitnesit, Juliana Nura, është banorja e parafundit e “BBVK”.

Ndryshe, banorët kanë synimin për të fituar çmimin prej 200 mijë euro./Lajmi.net/