Stresi, Xhuli, Gresa apo Mbresa, kush eliminohet sonte nga “BBVK”?

Sonte mbahet “prime” i radhës në “Big Brother VIP Kosova”. Përveç diskutimeve për debate, do të ketë edhe eliminime, shkruan lajmi.net. Në nominime janë Stresi, Gresa, Xhuli dhe Mbresa. Njëri nga të katër të nominuarit sonte do të largohet përfundimisht nga shtëpia e “BBVK”. Ndryshe, këtë javë Stresi dhe Xhuli kanë pasur debate të forta,/Lajmi.net/…

ShowBiz

27/01/2023 19:23

Sonte mbahet “prime” i radhës në “Big Brother VIP Kosova”.

Përveç diskutimeve për debate, do të ketë edhe eliminime, shkruan lajmi.net.

Në nominime janë Stresi, Gresa, Xhuli dhe Mbresa.

Njëri nga të katër të nominuarit sonte do të largohet përfundimisht nga shtëpia e “BBVK”.

Ndryshe, këtë javë Stresi dhe Xhuli kanë pasur debate të forta,/Lajmi.net/