Adelina bën testin e inteligjencës, rezultatin e tregon publikisht – Lajmi.net
Adelina bën testin e inteligjencës, rezultatin e tregon publikisht
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:53, 15 April 2019
Adelina Tahiri ka treguar publikisht se sa e ka shkallën e inteligjencës, pasi iu nënshtrua testit IQ.

Adelina Tahiri ka befasuar me disa postime në Instagram, ku shfaqi rezultatin e testit të inteligjencës, shkruan lajmi.net.

Ajo publikoi certifikatën me rezultatin e testit, shkalla e të cilës ishte 142.

“Provoni edhe ju 🙂 kontrolloni inteligjencen 🙂 nje ju garantoj ska te njofshem ktu”, ka shkruar këngëtarja.

Për ndryshe, Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku ka treguar më të rejat rreth saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO