Alessandra shkëlqen me bikini

Është një punë e vështirë, por dikush ia del mbanë. Engjëlli i Victoria’ Secret, Alessandra Ambrosio kishte punë të lodhshme të enjten duke pozuar me veshje të brendshme me fotografin Michael Bay në Miami. Dhe të premten, 32 vjeçarja e shijoi plazhin me bikini mjaft seksi. Ajo shkroi me humor në Instagram: “Një tjetër ditë…

ShowBiz

01/02/2014 11:12

Është një punë e vështirë, por dikush ia del mbanë. Engjëlli i Victoria’ Secret, Alessandra Ambrosio kishte punë të lodhshme të enjten duke pozuar me veshje të brendshme me fotografin Michael Bay në Miami.

Dhe të premten, 32 vjeçarja e shijoi plazhin me bikini mjaft seksi. Ajo shkroi me humor në Instagram: “Një tjetër ditë në zyrë, në punë, në Miami Beach”.

Fotografitë asaj ia bëri Jerome Duran, më mirë i njohur si fotograf i modës. Modelja braziliane dukej totalisht e relaksuar, me bikini shumëngjyrësh. Alessandra vërtetë është një engjëll.