Anestezioni, One T dhe Zeko vijnë me këngën e re ‘Shokun se lo II’ – Lajmi.net
Anestezioni, One T dhe Zeko vijnë me këngën e re ‘Shokun se lo II’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:44, 14 March 2019
Shokët më të ngushtë të Stresit kanë lansuar projektin e ri muzikor.

Anestezioni, One T dhe Zeko vijnë me këngën e re ‘Shokun se lo II’, shkruan lajmi.net.

Qëllimi i këtij projekti është përkrahja e reperit i cili gjendet akoma në burg teksa shfaqen edhe me pankarta për lirimin e tij.

Kjo është pjesa e dytë e këngës ‘Shokun se lo’, në të cilën Stresi bashkëpunoi vetëm me One T.

Projektin tashmë e gjeni në platformën YouTube, ku pritet të pëlqehet nga publiku. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO