Artjloa Toska publikon projektin e ri

23:19 | 17 Maj 2019

Artjola Toska ka publikuar këngën më të re, të cilën kësaj radhe nuk e ka solo-projekt.

Artjola Toska ka publikuar projektin e ri me titull “Koka ty ta boni”, të cilin e solli në duet me Magic 4, shkruan lajmi.net.

Këtij projekti ia shoqëruan edhe videoklipin, i cili u punua nga “Max Production”, ndërsa e sjellin të kënduar me plot ritëm.

Për tekstin dhe muzikën e këngës u kujdes Pirro Çako, ndërsa mix/masterin e bëri Muza Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Koka ty ta boni”, kënduar nga Artiola Toska. /Lajmi.net/