As vazhdimet nuk kryejnë punë – Spanja dhe Maroku shkojnë në penallti

Ndeshja Spanja – Maroku nuk është zgjidhur as përmes vazhdimeve. Pas 120 minutave lojë, përballja nuk e ka ofruar asnjë gol, transmeton lajmi.net. Ndonëse më të mirë në ndeshje ishin spanjollët, këtë nuk arritën ta konkretizonin përmes golit. Pas pak do të ekzekutohen penalltitë. /Lajmi.net/

Sport

06/12/2022 18:35

Ndeshja Spanja – Maroku nuk është zgjidhur as përmes vazhdimeve.

Pas 120 minutave lojë, përballja nuk e ka ofruar asnjë gol, transmeton lajmi.net.

Ndonëse më të mirë në ndeshje ishin spanjollët, këtë nuk arritën ta konkretizonin përmes golit.

Pas pak do të ekzekutohen penalltitë. /Lajmi.net/