Askush s’po t’i shikon flokët, Mariah!

Mariah Carey e ka postuar në Instagram një fotografi të veçantë të hënën. Këngëtarja amerikane ka menduar t’i japë qasje fotografisë, duke i komentuar flokët e saj, të cilët i konsideron ‘të këqij’. Sidoqoftë, Mariah duhet ta ketë parasysh se pak kush në këtë fotografi do të merret me flokët e saj. Ngase, nëna e…

ShowBiz

04/02/2014 16:07

Mariah Carey e ka postuar në Instagram një fotografi të veçantë të hënën. Këngëtarja amerikane ka menduar t’i japë qasje fotografisë, duke i komentuar flokët e saj, të cilët i konsideron ‘të këqij’.

Sidoqoftë, Mariah duhet ta ketë parasysh se pak kush në këtë fotografi do të merret me flokët e saj. Ngase, nëna e dy fëmijëve dukej për mrekulli në bikini dhe e shfaqi gjoksin e saj të bujshëm.

Nuk dihet se kush e ka bërë fotografinë, bashkëshorti i saj, Nick Cannon apo fëmijët Moroccan e Monroe. Por, një gjë është e sigurt: Mariah duket super seksi.