Auto – Lajmi.net

Aktuale

‘McLaren’ lanson veturën më të veçantë ndonjëherë

Fotografitë e mëposhtme më së miri ndihmojnë të shihni aspektin unik të serisë 'McLaren 720S Spider' nga McLaren....

17 April, 2019 Lexo më shumë

Modelet e reja të veturave ekspozohen në Shanghai

Panairi i veturave është duke u mbajtur në Kinë. ...

16 April, 2019 Lexo më shumë

Volkswagen lanson veturën e parë elektrike, ja një shembull

Volkswagen mund të jenë duke lansuar një veturë elektrike, si pjesë e ngritjes së emrit të kompanisë....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Rusët paralajmërojnë Porsche Cayennen e ri

TopCar për Cayennen e re Coupe do të ofrojë edhe sistemin sportiv të shkarkimit të gazrave. ...

15 April, 2019 Lexo më shumë

BMW-ja prezanton serinë e radhës, duket si një “bishë”

Prodhuesi i njohur gjerman i veturave luksoze, BMW, e ka prezantuar modelin më të ri të X3-shit, atë X3 M Competition. Kjo veturë ka motor me vëllim 3.0 litra dhe gjashtë cilindra....

14 April, 2019 Lexo më shumë

A e dini pse veturat amerikane nuk kanë drita të pasme mjegulle

Rregullorja 48 e Kombeve të Bashkuara e adoptuar nga Komisioni Ekonomik i Kombeve të Bashkuara për Evropë obligon prodhuesit që të gjitha veturave të dedikuara për tregun Evropian tu vendoset drita e pasme e cila duhet të aktivizohet në kushtet e shikueshmërisë së dobët nën 100m, kryesisht gjatë mjegullës....

13 April, 2019 Lexo më shumë

Volkswagen, 9000 euro për secilin që ka model të vjetër dizel

Volkswagen po dëshiron të zgjeroj stimulimet e tyre për tregti tek pronarët e automjeteve më të vjetra në të gjithë Gjermaninë, duke zgjeruar kështu programin përtej 15 qyteteve më të ndotura të vendit....

13 April, 2019 Lexo më shumë

Teknologjia e kësaj veture, vëren nëse shoferët janë të lodhur gjatë vozitjes

Subaru Smart u prezantua për herë të parë në Forester 2020....

12 April, 2019 Lexo më shumë

Bentley shfaqë vetëm një pjesë të modelit të ri

Ndryshim i tërësishëm, 15 vjet pas lansimit për herë të parë...

11 April, 2019 Lexo më shumë

Mercedes t’i bëjë konkurrencë BMW X7 me këtë veturë të re

Testimet e fundit të vozitjes lansuan se BMW X7 është një ndër SUV-ët më të përsosur deri më tani....

10 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO