Kriptovalutat – Lajmi.net

Aktuale

Shënojnë rritje të gjitha valutat digjitale: Udhëheq ‘Ripple’ me rritje të jashtëzakonshme, ndërsa edhe ‘Bitcoin’ është rritur

Kriptovalutat - kjo ishte fjala më e përmendur vitin që e lamë pas dhe fillimin e këtij viti, por disi muajt që erdhen e lanë në hije namin e tyre të krijuar....

21 September, 2018 Lexo më shumë

Bitcoin bie nën 7 mijë dollarë

Eteri dhe Eos humbën vlerë e tyre edhe më shumë gjatë kësaj jave,...

6 September, 2018 Lexo më shumë

Bitcoin në fluturim e sipër: Kripto-valutat janë papritur në rritje përsëri

Pasi që monedhat kriptoze ishin nën presion të fortë kohët e fundit, vlerat e tregut janë rritur papritmas. ...

19 July, 2018 Lexo më shumë

Bitcoin pëson rritje të madhe brenda vetëm një ore

Çmimi i Bitcoin është rritur për 10% brenda më pak se një ore të martën, duke e çuar vlerën e kriptomonedhës sipër 7,000 dollarë për herë të parë që nga fillimi i qershorit. ...

18 July, 2018 Lexo më shumë

Bitcoin shënon ngritje të papritur

Bitcoin sot shënoi rritje të papritur, pasi javën e kaluar vlera e tij u ul nën 6.000 dollarë....

2 July, 2018 Lexo më shumë

Lajm i keq për të gjithë ata që kanë Bitcoin

Që nga fillimi i vitit, vlera e Bitcoin kripto-monedhës është përgjysmuar. ...

29 June, 2018 Lexo më shumë

”Çmimet e Bitcoin janë manipuluar”

Sipas një studimi nga Universiteti i Teksasit, monedha digjitale 'Tether', e lidhur me dollarin amerikan, u përdor artificialisht për të fryrë çmimet e Bitcoin....

16 June, 2018 Lexo më shumë

Çmimi i Bitcoin-it bie nën 6,500 dollarë

Ekspertët sugjerojnë se rënia e çmimeve mund të vazhdojë. ...

14 June, 2018 Lexo më shumë

Sërish bie çmimi i Bitcoin

Çmimet e kriptovalutave mbetën nën presion gjatë fundjavës pasi Reuters dhe agjencitë e tjera të lajmeve raportuan se këmbimorja e kriptovalutave e Koresë së Jugut, Coinrail u thye nga hakerët, duke nxitur shqetësime rreth sigurisë së këmbimoreve të vogla dhe të mesme. ...

13 June, 2018 Lexo më shumë

Thyhet Bitcoin, kripto-valutat po e humbin vlerën e tyre masivisht

Pasi monedhat e dixhitale kanë rritur rritur vlerën e tyre kohët e fundit me një shpejtësi, ato kanë rënë shumë orët e fundit. ...

24 May, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO