Bie ‘Facebook’ nga sistemi, probleme me postim – Lajmi.net
Bie ‘Facebook’ nga sistemi, probleme me postim
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 17:18, 13 March 2019
Rrjeti social më i popullarizuar në botë, 'Facebook', sapo ka rënë nga sistemi.

Problemi me të cilin po përballen përdoruesit si rrjedhojë është pamundësia e postimit të statuseve apo të linqeve të çfarëdoshme, shkruan lajmi.net.

Momentalisht, nuk dihet nëse problemi ka “metastazuar” në shtete të tjera, por përdoruesit nga Kosova po e kanë të pamundur të postojmë.

Facebook ka pasur probleme të tilla edhe më herët, të cilat i përkasin natyrës së njëjtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO