Bie nga një lartësi derisa po punonte, lëndohet një person në Prizren

Një person është lënduar derisa ishte duke punuar në fshatin Korish të Prizrenit. Viktima dyshohet se ka rënë nga një lartësi derisa po punonte. I njëjti është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse policore si dhe inspektori i Punës./Lajmi.net/

Lajme

31/01/2023 08:57

Një person është lënduar derisa ishte duke punuar në fshatin Korish të Prizrenit.

Viktima dyshohet se ka rënë nga një lartësi derisa po punonte.

I njëjti është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse policore si dhe inspektori i Punës./Lajmi.net/