Cara Delevingne lezbike

Modelja Cara Delevingne ka “shuar” shpresat e gjinisë mashkullore, kjo pasi ajo ka zyrtarizuar lidhjen me aktoren Michelle Rodriguez, e njohur për interpretimin në filmin Fast and Furious. Zërave për lidhjen e tyre e përforcuan edhe fotot majft pikante të dy vajzave, që nuk i kanë rezistuar dot puthjeve dhe përkëdheljeve në një ndeshje basketbolli…

ShowBiz

02/02/2014 15:15

Modelja Cara Delevingne ka “shuar” shpresat e gjinisë mashkullore, kjo pasi ajo ka zyrtarizuar lidhjen me aktoren Michelle Rodriguez, e njohur për interpretimin në filmin Fast and Furious.

Zërave për lidhjen e tyre e përforcuan edhe fotot majft pikante të dy vajzave, që nuk i kanë rezistuar dot puthjeve dhe përkëdheljeve në një ndeshje basketbolli në Los Angelos, transmeton tvklan.al.

Madje, mediat e huaja raportojnë se modelja britanike Cara Delevingne ka ftuar aktoren Rodriguez të jetojnë së bashku në shtëpinë e saj në Londër.

Delevingne ka qenë shoqe e ngushtë me Rita Orën. Ende nuk dihet nësë kanë qenë vetëm shoqe apo diçka më shume. Shpesh herë, Rita e ka quajtur atë “gruaja ime”.