Dafina Zeqiri sërish ndërron stilin e flokëve – Lajmi.net
Dafina Zeqiri sërish ndërron stilin e flokëve
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:20, 14 March 2019
Dafina Zeqiri, kohëve të fundit ka eksperimentuar mjaft shumë me flokët e saj,

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka hedhur një fotografi në Instagram ku sërish vjen me stil të ri të flokëve, shkruan lajmi.net.

Me flokë të bardha të shkurtëra, artistja Zeqiri ka mahnitur të gjithë ndërsa ky stil i shkon mjaft shumë asaj.

E natyrisht, se nuk kanë munguar as komentet e ndjekësve të saj duke i dhënë komplimente të ndryshme.

Dafina është duke punuar në projekte të reja muzikore e kjo dëshmohet edhe në foton e fundit të ndarë me ndjekësit pranë kompozitorit, Florent Boshnjaku. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO