Driton Kuka i gëzohet suksesit të Dua Lipës, por edhe intervistës së Majlinda Kelmendit – Lajmi.net
Driton Kuka i gëzohet suksesit të Dua Lipës, por edhe intervistës së Majlinda Kelmendit
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 12:22, 11 February 2019
Driton Kuka është zgjuar tejet i motivuar sot.

Trajneri kosovar i Xhudos, Driton Kuka, ka marrë sot një pamje tejet të mrekullueshme.

Trajneri kosovar ka postuar një foto të Majlinda Kelmendit gjersa intervistohej nga një televizion kinez, përcjell lajmi.net.

Nga ana tjetër, në televizorin pranë saj, ishte shfaqur Dua Lipa me suksesin historik të saj në Grammy.

Më poshtë mund ta shikoni postimin e plotë të Driton Kukës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO