Dy gënjeshtrat më të shpeshta rreth seksit që i thonë meshkujt dhe femrat – Lajmi.net
Dy gënjeshtrat më të shpeshta rreth seksit që i thonë meshkujt dhe femrat
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 18:31, 14 March 2019
Ka disa gënjeshtra serioze që tregohen nën çarçafë, siç duket.

Kur bëhet fjalë për dashuri dhe seks, ndershmëria është rrugëdalja më e mirë, transmeton lajmi.net.

Por në praktikë ne jemi të gjithë të gatshëm për të treguar një gënjeshtër të vogël e të bukur, për të ndikuar pozitivisht në ndjenjat e partnerit tonë herë pas here.

Tani, njerëzit i kanë rrëfyer këto gënjeshtra në një sondazh, dhe dallimi mes gënjeshtrave që tregojnë burrat dhe gratë është mjaft interesant.

Një 52% e femrave pranojnë të ulin numrin e tyre të të dashuruarve në të kaluarën kur e diskutojnë atë me një interes të ri dashurie.

Ndërkaq tek meshkujt, katër nga dhjetë pretendojnë që nuk kanë tradhtuar më parë. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO