Dyshohet se bëri vetëvrasje, Policia jep detaje për gruan në Mitrovicë

Një vdekje e dyshimtë është raportuar në rrugën “Nexhip Dragaj” në Mitrovicë. Viktima femër është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që e njëjta dyshohet se ka tentuar të kryej vetëvrasje duke u hedhur nga kati i dytë i banesës dhe ka pësuar lëndime trupore (dyshohet se viktima të ketë probleme mendore). Nga QKUK…

Lajme

09/02/2023 09:09

Një vdekje e dyshimtë është raportuar në rrugën “Nexhip Dragaj” në Mitrovicë.

Viktima femër është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që e njëjta dyshohet se ka tentuar të kryej vetëvrasje duke u hedhur nga kati i dytë i banesës dhe ka pësuar lëndime trupore (dyshohet se viktima të ketë probleme mendore).

Nga QKUK është raportuar se viktima ka vdekur, transmeton lajmi.net.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./Lajmi.net/