Ekuadori – Senegali, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Ekuadori – Senegali, e vlefshme për Kupën e Botës. Ndeshja fillon në orën 16:00 dhe luhet në “Khalifa International Stadium”, transmeton lajmi.net. Të dyja skuadrat janë duke luftuar për një pozitë që të shpie tutje në fazën me eliminim direkt, andaj pritet të jetë një ndeshje interesante. Më poshtë…

Sport

29/11/2022 14:49

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Ekuadori – Senegali, e vlefshme për Kupën e Botës.

Ndeshja fillon në orën 16:00 dhe luhet në “Khalifa International Stadium”, transmeton lajmi.net.

Të dyja skuadrat janë duke luftuar për një pozitë që të shpie tutje në fazën me eliminim direkt, andaj pritet të jetë një ndeshje interesante.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare. /Lajmi.net/