Emina Çunmulaj realizon fotosesion me Fadil Berishën

22:44 | 17 Maj 2019

Emina Çunmulaj gjatë ditës së sotme ka realizuar një fotosesion të ri.

Emina Çunmulaj ka relizuar set të ri fotografik me fotografin e njohur shqiptar, Fadil Berisha, shkruan lajmi.net.

Modelja ka publikuar disa video nga prapaskena e realizimi të fotosesionit, ku dukej mahnitëse e veshur në fustan të bardhë dhe pastaj edhe në një të zi.

Emina ka pak ditë që ka bërtë një dryshim drastik në pamje, duke prerë flkët shkurtë.

Kujtojmë se Emina Çunmulaj është e martuar me Sam Nazarian dhe bashkë kanë dy vajza, Ella Faria dhe Mia Soraya. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

And then this happened 💕 @fadilberishaphotography

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on