Eminem me këngë të re në ditën e nënave

Reperi Eminem ka sjellur një këngë të re kushtuar nënës në nashkëpunim me Nate Ruess në një video të drejtuar nga regjisori Spike Lee.

ShowBiz

11/05/2014 22:28

Eminem ka sjelluar këngë të \’Headlights\’ re që sigurisht, pritet të jetë hit i radhës. Kënga është në bashkëpunim me Nate Ruess të grupit ‘Fun’ dhe është një dedikim për nënën.

Kënga vjen pikërisht më 11 Maj, në ditën e nënës dhe aty reperi tregon të gjitha peripecitë që kalon një nënë për të rritur sa më mirë fëmijën esaj.

Video është drejtuar nga regjisori i njohur Spike Lee dhe është është mjaft prekëse njëlloj si kënga dhe aty shihet Eminem duke falenderuar nënën në  një letër falenderuese dërguar asaj, fjalë këto të cilat i ka shprehur gjatë gjithë këngës.