Entertainment – Lajmi.net

23 March, 2019

Rita mban koncert në Dubai, merr vëmendjen me kostumin që ka veshur

Rita Ora di si të marrë vëmendjen me paraqitjet publike.

23 March, 2019

Anxhelina Hadërgjonaj ekspozon këmbët seksi në imazhin e fundit

Anxhelina Hadërgjonaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram.

23 March, 2019

I dashuri e pret Dua Lipën me puthje e përqafime

Dua Lipa për disa ditë ishte larg të dashurit, për shkak të angazhimeve në muzikë.

23 March, 2019

Pas problemeve me aknet, modelja e njohur pozon pa grim

Kendall Jenner kohë më parë ishte deklaruar publikisht lidhur me problemin që kishte me aknet.

23 March, 2019

Diçka e re po vjen nga Butrint Imeri

Pritjes së fansave të Butrint Imerit po ju vjen fundi, këngëtari po përgatit projektin e

23 March, 2019

Fotografi të rralla, Rita Ora me motrën në shfaqje baleti kur ishin të vogla

Rita Ora sot është ndër artistet shqiptare më të suksesshme në rrafshin ndërkombëtar.

23 March, 2019

Blunt reagon pas deklaratës së Sabri Fejzullahut për klikimet: Nise me ia mbajt krahun dikujt

Blunt ka diçka për të thënë pas deklaratës së Sabri Fejzullahur lidhur me klikimet e

23 March, 2019

Vishet me ‘bodysuit’, Dafina Zeqiri ekspozon këtë pjesë të trupit

Dafina Zeqiri është shfaqur provokuese e veshur në një 'bodysuit'.

23 March, 2019

Elinel zbulon datën e publikimit të projektit të ri

Elinel ka njoftuar fansat se kur do ta publikojë këngën e re.

23 March, 2019

“Ishte dasmë tradicionale shqiptare”, Shkurta kujton ditën e martesës

Shkurte Fejza është kthyer prapa në kohë duke kujtuar ditën e martesës.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO