ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

Poston foton provokuese, Georgina tregon çfarë bën kur i afrohet Ronaldo

Georgina Rodriguez ka habitur të gjithë me fotografinë që postoi në Instagram....

23 April, 2019 Lexo më shumë

“Pranoje që ke operacion plastik”, Kejvina i reagon komentuesit

Kejvina kishte një përgjigje interesante për ata që e pyesin për ndërhyrjet në trup....

23 April, 2019 Lexo më shumë

Tayna i gëzohet këtij suksesi të këngës “Columbiana”

Bashkëpunimi i Taynës me Don Phenom ka arritur një sukses të ri....

23 April, 2019 Lexo më shumë

Ndërron jetë producenti i filmit “Spotlight”

Steve Golin ka vdekur në moshën 64-vjeçare pas betejës me sëmundjen e kancerit të eshtrave....

23 April, 2019 Lexo më shumë

“Billboard” shkruan për suksesin e artisteve shqiptare në botë

Prestigjiozja "Billboard" i ka kushtuar artikull artisteve shqiptare që po shënojnë sukses në arenën ndërkombëtare....

23 April, 2019 Lexo më shumë

Të fiksuar pas “Game of Thrones”, prindërit emërtojnë fëmijët sipas personazheve

Prindërit kanë filluar t'i emërtojnë vajzat sipas karaktereve të serialit, përfshirë Daenerys, Arya dhe Khaleesi....

23 April, 2019 Lexo më shumë

Edona Llalloshi nis pushimet në një vend tropikal

Edona Llalloshi ka zgjedhur Meksikën për pushime....

23 April, 2019 Lexo më shumë

Jonida Maliqi me dedikim për personin më të rëndësishëm për të

Jonida Maliqi ka publikuar një imazh bashkë me mashkullin më të rëndësishëm për të....

23 April, 2019 Lexo më shumë

Fatmir Hysenbelliu pranon dhuratë nga Cristiano Ronaldo

Fatmir Hysenbelliu ka publikuar dhuratën që e pranoi nga futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo....

23 April, 2019 Lexo më shumë

Rita Ora ka disa fjalë pas bashkëpunimit me emra të njohur për këngën e tokës

Rita Ora ka dhënë një mesazh për mbrojtjen e tokës, pak ditë pasi u publikua projekti ku këndon edhe ajo....

23 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO