Etnon dhe Ylli sjellin hitin e ri

Grupi i njohur kosovar Etnon, dikur Etno Engjujt, e ka sjell këngën më të re, të quajtur ‘Pretty Woman’ (Femër bukuroshe). Reperët kosovarë kanë bashkëpunuar në këtë këngë ritmike me këngëtarin e ri dhe perspektiv, Yll Limani, i cili bëri emër në spektaklin garues ‘The Voice of Albania’, vitin e kaluar. Gjithashtu, në këtë këngë…

ShowBiz

31/01/2014 08:05

Grupi i njohur kosovar Etnon, dikur Etno Engjujt, e ka sjell këngën më të re, të quajtur ‘Pretty Woman’ (Femër bukuroshe).

Reperët kosovarë kanë bashkëpunuar në këtë këngë ritmike me këngëtarin e ri dhe perspektiv, Yll Limani, i cili bëri emër në spektaklin garues ‘The Voice of Albania’, vitin e kaluar.

Gjithashtu, në këtë këngë ka kontribuuar edhe Dj Dags. Spoti i këtij projekti duket mjaft interesant, ndërsa shihen disa femra mjaft tërheqëse.

Etnon njihet si rep grupi me më së shumti bashkëpunime. E për Yllin, ky është një plus i madh në karrierë, një bashkëpunim me një grup gjigant.