lajmi.net

Formacionet zyrtare: Inter – Lazio

Interi dhe Lazio takohet në San Siro për të zhvilluar ndeshjen e rëndësishme të kësaj jave. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi.

Sport

21/12/2014 20:10

Inter (4-3-3): Handanovic; D’Ambrosio, Ranocchia, Juan Jesus, Nagatomo; Guarin, Kovacic, Kuzmanovic, Dodò; Icardi, Palacio

Lazio (4-3-3): Marchetti, Basta, De Vrij, Cana, Radu, Lulic, Ledesma, Parolo, Felipe Anderson, Klose, Mauri.

Formacionet zyrtare: Inter – Lazio

Inter dhe Lazio kanë paraqitur formacionet zyrtare për ballafaqimin në Giuseppe Meazza, në kuadër të xhiros së 37-të në Serie A.

Sport

10/05/2014 21:11

Inter dhe Lazio janë gati për ballafaqimin e tyre në Giuseppe Meazza.

Javier Zanetti është rezervist në ndeshjen e tij të fundit me Nerazzurrët në shtëpi.

Kurse, Lazio paraqitet me dy yje kosovarë në formacionin bazë, Etrit Berisha dhe Lorik Cana.

Inter: Handanovic; Ranocchia, Samuel, Rolando; Jonathan, Hernanes, Kuzmanovic, Kovacic, Nagatomo; Icardi, Palacio.

Lazio: Berisha; Biava, Cana, Dias; Gonzales, Onazi, Biglia, Pereirinha; Keita, Felipe Anderson; Klose.