Formacionet zyrtare: Kroaci – Kanada

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Kroaci – Kanada. Kombëtarja e Kanadasë ka premtuar spektakël ndaj Kroacisë, dhe sonte është koha të kthejnë fjalët në vepra, shkruan lajmi.net. Ndeshja Kroaci – Kanada është e vlefshme për grupin F, ku luajnë edhe Belgjika e Maroku. Kroaci – Kanada do të luhet me fillim nga ora 17:00.…

Sport

27/11/2022 16:02

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Kroaci – Kanada.

Kombëtarja e Kanadasë ka premtuar spektakël ndaj Kroacisë, dhe sonte është koha të kthejnë fjalët në vepra, shkruan lajmi.net.

Ndeshja Kroaci – Kanada është e vlefshme për grupin F, ku luajnë edhe Belgjika e Maroku.

Kroaci – Kanada do të luhet me fillim nga ora 17:00.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Kroacia:                                                           Kanada: