Formacionet zyrtare: Maroku – Spanja

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Maroku – Spanja. Maroku dhe Spanja janë dy skuadrat e radhës që kërkojnë një biletë për fazën çerekfinale, shkruan lajmi.net. Spanjollët shihen si favoritë për të kaluar tutje nga faza e 1/16-ës së finales së Kupës së Botës. Ndeshja Marok – Spanjë luhet me fillim nga ora 16:00. Më…

Sport

06/12/2022 15:06

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Maroku – Spanja.

Maroku dhe Spanja janë dy skuadrat e radhës që kërkojnë një biletë për fazën çerekfinale, shkruan lajmi.net.

Spanjollët shihen si favoritë për të kaluar tutje nga faza e 1/16-ës së finales së Kupës së Botës.

Ndeshja Marok – Spanjë luhet me fillim nga ora 16:00.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/