Franca zhbllokon rezultatin, Giroud gjen përsëri golin

Kombëtarja e Francës ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Polonisë. U desh të pritej 44 minuta për të parë golin e parë në ndeshjen Francë – Poloni, shkruan lajmi.net. Ishte Franca ajo që kaloi në epërsi, me golin e shënuar nga Olivier Giroud. Giroud u asistua nga Kylian Mbappe dhe pa telashe dërgoi topin…

Sport

04/12/2022 16:47

Kombëtarja e Francës ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Polonisë.

U desh të pritej 44 minuta për të parë golin e parë në ndeshjen Francë – Poloni, shkruan lajmi.net.

Ishte Franca ajo që kaloi në epërsi, me golin e shënuar nga Olivier Giroud.

Giroud u asistua nga Kylian Mbappe dhe pa telashe dërgoi topin në rrjetë.

Shikoni golin më poshtë. /Lajmi.net/