Frosinone – Inter, formacionet zyrtare

19:36 | 14 Prill 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Frosinones dhe Interit.

Frosinone dhe Inter do të përballen në kuadër të javës së 32-të në Serie A.

Ndeshja që fillon në ora 20:30, do të zhvillohet në stadiumin “Stadio Benito Stirpe”, raporton lajmi.net.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/

Frosinone: Sportiello; Goldaniga, Ariaudo, Capuano; Paganini, Chibsah, Cassata, Valzania, Beghetto; Pinamonti, Ciofani.

Inter: