Fun – Lajmi.net

Aktuale

Horoskopi ditor, e shtunë 23 mars 2019

Ja çfarë thonë shenjat e zodiakut për juve sot....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Shfaqet një fokë në brigjet e Vlorës

Bregdeti i Vlorës është vizituar gjatë ditës së sotme nga një specie e rrallë. ...

22 March, 2019 Lexo më shumë

Foshnja që po habit mjekët, ka lindur pa hundë

Një foshnje nga Iraku ka lindur pa hundë, që do të thotë se ajo mund të marrë frymë vetëm përmes gojës....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Stina e pranverës, parashikim i veçantë për fatin tuaj

Ky është horoskopi për sot, e premte 22 mars 2019....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Zbulohet elefanti i rrallë ngjyrë rozë në Afrikë

Elefantët rozë janë të njohur në filma Disney, por një i tillë është parë edhe në në Afrikën e Jugut....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Bashkoni pëllëmbët dhe vini re këto detaje interesante

Duart mund të tregojnë më shumë për fatin tuaj në dashuri. Në fakt “pronari” i duarve mund të mos na japë shumë informacione, por duart do t’ju tregojnë detaje interesante...

21 March, 2019 Lexo më shumë

Shkencëtarët e Harvardit duan ta “zbehin” diellin për ta frenuar ngrohjen globale

Ngrohja globale është një nga sfidat më të mëdha me të cilat ballafaqohet njerëzimi deri më tani....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Peshonte sa gjysma e qeses së sheqerit, ja rikuperimi magjik që i ndodhi

Një fëmijë ka sfiduar të gjitha shanset për të mbijetuar, pavarësisht se ka lindur duke peshuar më pak se gjysma e qeses së sheqerit....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Ka banesë dhe bën luksoze, kjo pasi kërkon lëmoshë çdo ditë

Një person që po shtiret rrugëve të Londrës si lypës, posedon një banesë në Londër, si dhe po pohon se ai fiton më tepër para sesa dikush që kryen ndonjë punë të zakonshme....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Momenti i frikshëm kur çiklistëve iu ngjitet kobra në gomën e biçikletës

Një video tregon momentin e tmerrshëm kur një gjarpër i zemëruar ngjitet në gomën e përparmë të biçikletës, duke lënë dy burra....

21 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO