Argëtim – Lajmi.net

Aktuale

Mjaft blejtët avokado, ja si t’i kultivoni ato në vazo të vogla

Avokadot janë ndër frutat më të dobishëm në aspektin shëndetësor....

10 April, 2019 Lexo më shumë

Zgjedh një numër dhe zbulo gjëra të veçanta për veten

Nëse numri juaj i preferuar është një numër dy ose tre shifror, thjesht lexoni të gjitha numrat e përfshirë në numrin tuaj....

10 April, 2019 Lexo më shumë

Zgjedhe një gur dhe lexo çfarë thotë për ty

Ndonjëherë, përzgjedhja juaj mund të tregojë shumë për personalitetin tuaj....

9 April, 2019 Lexo më shumë

Gruaja më e bukur në botë në kërkim të një burri

“Meshkuj, ejani” ,ka bërë apeli i Charlize Theron, një nga gratë më të bukura në botë, njëherësh edhe aktore....

7 April, 2019 Lexo më shumë

Kur je në rrugë të gabuar, Universi të paralajmëron me këto 12 shenja

Këtu kemi 12 shenja të forta, të cilat tregojnë se mund të keni nevojë të ndryshoni jetën tuaj, ndoshta edhe në mënyrë drastike....

6 April, 2019 Lexo më shumë

Foshnja që nuk vizitohej nga askush në spital, adoptohet nga infermierja

Një vajzë që lindi para kohe dhe nuk u vizitua nga askush në spital, është adoptuar nga një infermiere që kujdesej për të....

6 April, 2019 Lexo më shumë

Shaolinët e vegjël që po habitin të gjithë me aftësitë luftarake

Një grup i të rinjve që po konsiderohen si “mjeshtër” të Kung Fusë në pjesën qendrorë të Kinës, kanë habitur të gjithë me aftësitë e tyre, fleksibilitetin dhe qëndrueshmërinë gjatë ushtrimeve të vështira. ...

4 April, 2019 Lexo më shumë

Më trego formën e gishtit, të të tregoj diçka për personalitetin tënd

Forma e gishtit në pamje të parë mund të jetë e parëndësishme, megjithatë ajo arrin të zbulojë diçka të rëndësishme për personalitetin tuaj....

3 April, 2019 Lexo më shumë

Këto janë shenjat e horoskopit që kanë shumë fat

Një astrologe ka renditur edhe për muajin prill, shenjat më me fat....

2 April, 2019 Lexo më shumë

Lajmi për ‘Fast and Furious 10’ që do t’i gëzojë ndjekësit e filmit

Filmi i ardhshëm i 'Fast and Furious' do të përqëndrohet në makina elektrike....

2 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO