Kuriozitete – Lajmi.net

Aktuale

Gruaja që po bën thirrje të mos bëni botoks, ja ç’ndodhi me fatin e saj

Një gruas iu rritën buzët katër herë më shumë sesa madhësia normale pas mbushjes së tyre me botoks....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Mënyra kreative për ri-përdorimin e sendeve të vjetra

Gjërat e vjetruara jo çdoherë duhet të gjuhen në shportë....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Kapi me dhëmbë bishtin e tij, ky është veprimi qesharak që bën më pas

Gjarpri dhe bishti i tij jo çdoherë kanë pasur raporte të mira në lojërat e telefonave të vjetër....

22 April, 2019 Lexo më shumë

I kishin thënë se kurrë nuk do të bëhej nënë, sot pret fëmijën e parë në moshën 42 vjeçare

Hayley Tamaddon ka mposhtur parashikimet duke lajmëruar se është në pritje të bëhet nënë. ...

22 April, 2019 Lexo më shumë

Selfie të mrekullueshme me gorillat

Gorillat mund t'ju duken të rrezikshme, por ka edhe të atilla që ju qëndrojnë natyrshëm edhe kur bëni foto pranë tyre. ...

22 April, 2019 Lexo më shumë

Dosjet e klasifikuara të CIA-s zbulojnë detaje “rrënqethëse” për UFO-t

Një libër i zbuluar nga dosjet e klasifikuara të CIA-s pretendon të ketë zbuluar identitetin e vërtetë të Jezu Krishtit, datën e fundit të botës dhe detajet në lidhje me UFO-t....

21 April, 2019 Lexo më shumë

Helikopter-avioni, nuk ka nevojë për aeroport

Ata quhen avionë me anije dhe rrijnë pezull si helikopterët por në fakt fluturojnë më shpejt dhe më larg sikur të ishin aeroplanë....

21 April, 2019 Lexo më shumë

Këtë nuk e priste: Kështu e befason dhëndri nusen gjatë dasmës

Nusja mbeti e shokuar, kur bashkëshorti e befasoi me dhuratë një qen përgjatë dasmës....

21 April, 2019 Lexo më shumë

Punët më të tmerrshme që kryejnë njerëzit në botë

Që nga zhbllokimi i pusetave pa veshjen përkatëse, shijimi i ushqimeve për kafshë e deri te nuhatja e sqetullave, më poshtë gjeni disa nga punët më të tmerrshme që njerëzit bëjnë nëpër botë....

21 April, 2019 Lexo më shumë

Truku që mjekët sugjerojnë për të fjetur pas 60 sekondash

Tani ka një mënyrë të lehtë dhe të miratuar nga ekspertët për të fjetur gjumë në më pak se një minutë....

21 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO