Getinjo flet për besimin në Zot: Një qiell e sheh me yje, pa asnjë shtyllë e mban yllin në ajër

Ditën e sotme, banorët e “Big Brother VIP Kosova”, e kanë nisur duke diskutuar së bashku. Ishin Getinjo, Andi, Artani, Vivia e Arta, të cilët po qëndronin në oborr, teksa po bisedonin për besimin në Zot, shkruan lajmi.net. Getinjo u shpreh se beson dhe se fuqia e Zotit është e jashtëzakonshme. “Parameno, një qiell e…

ShowBiz

06/12/2022 11:01

Ditën e sotme, banorët e “Big Brother VIP Kosova”, e kanë nisur duke diskutuar së bashku.

Ishin Getinjo, Andi, Artani, Vivia e Arta, të cilët po qëndronin në oborr, teksa po bisedonin për besimin në Zot, shkruan lajmi.net.

Getinjo u shpreh se beson dhe se fuqia e Zotit është e jashtëzakonshme.

“Parameno, një qiell e sheh me yje, pa asnjë shtyllë e mban yllin në ajër, a e din çfarë fuqie është ajo”, u shpreh Getinjo.

Në anën tjetër edhe Andi u shpreh se beson në Zot./Lajmi.net/